MIKOŁAJKOWE SPOTKANIA
CZWORONOŻNI PRZYJACIELE

OD 2 DO 8 GRUDNIA 2022

karnet 39 zł
na trzy dowolne seanse

Kino Charlie
ul. Piotrkowska 203/205
kasa, informacje: 42 636 00 92
powrót do strony głownej

Kino Charlie zaprasza na filmy opowiadające o przyjaźni z ukochanymi czworonogami.
Między 2 a 8 grudnia, z okazji Mikołajek, mamy dla Was trzy wyjątkowe filmy, które skradną serca młodych widzów. 

UWOLNIĆ POLY
​​​​​​​

PREMIERA - codzienie 
​​​​​​​
Dziesięcioletnia Cecile wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka czuje się tu obco, nie ma przyjaciół i nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Nic dziwnego, że z radością przyjmuje wiadomość o pojawieniu się w okolicy objazdowego cyrku. Cecile jest zachwycona prezentowanymi przez artystów sztuczkami, a cyrkowe zwierzaki kradną jej serce. Szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly – uroczego kucyka o niesamowitych zdolnościach. Wkrótce okazuje się, że gburowaty właściciel cyrku bardzo źle traktuje swoje zwierzęta, a szczególnie biednego Poly. Cecile układa więc brawurowy plan ratunkowy. Wykrada kucyka i z pomocą miejscowych dzieciaków i tajemniczego pana Victora rusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podroż w poszukiwaniu dobrego domu dla swojego czworonożnego przyjaciela.


zamów bilet

PIMI Z KRAINY TYGRYSÓW

POKAZY PRZEDPREMIEROWE
3 grudnia, godz. 15:00
​​​​​​​6 grudnia, godz. 17:00

Pewnej nocy osierocony Balmani ratuje małą tygrysicę przed bezlitosnymi kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do magicznej świątyni zwanej Tygrysim Gniazdem, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni. W trakcie wędrówki między Balmanim i młodą tygrysicą Pimi rodzi się niezwykła więź. Będą musieli wspólnie przebyć setki mil i pokonać wiele niebezpieczeństw, aby dotrzeć do nowego domu wysoko w Himalajach. Razem przeżyją jedną z największych przygód życia: prawdziwą przyjaźń!​​​​​​​

zamów bilet

BELLA I SEBASTIAN

3 grudnia, godz. 11:00
4 grudnia, godz. 13:00
​​​​​​​

Wielki powrót familijnej serii o przyjaźni psa i dziecka – Belli i Sebastiana. Wzruszającą przypowieść o wielkim uczuciu i poświęceniu, z uniwersalnym przesłaniem dla małych i większych widzów.
​​​​​​​
​​​​​​​Dziesięcioletni chłopiec niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje suczkę Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu.
​​​​​​​

zamów bilet