FERIE W KINIE NA PIETRYNIE VOL. 2

29 stycznia – 11 lutego 2024

bilet dla dziecka 15 zł

karnet dla dziecka na 5 filmów 70 zł

Kino Charlie
Łódź, ul. Piotrkowska 203/205
​​​​​​​kasa, informacje: 42 636 00 92
powrót do strony głównej

WONKA
​​​​​​​​​​​​​​
To niezaprzeczalnie żywiołowe i pomysłowe wielkoekranowe widowisko z Timothée Chalametem w roli tytułowej pokazuje widzom młodego Willy'ego Wonkę, pełnego pomysłów i zdeterminowanego, by zmienić świat dzięki swoim smakowitym wynalazkom.
​​​​​​​

wiek: 8+

seanse i bilety

PIES I ROBOT
​​​​​​​
PIES zamieszkujący Nowy Jork ma dość samotności i ulega słodkiej obietnicy telewizyjnej reklamy. Niebawem jego życie nabiera barw dzięki dziecięcej ciekawości przyjaciela - ROBOTA.

wiek: 9+

seanse i bilety

EKIPA Z DŻUNGLI. MISJA RATUNKOWA
​​​​​​​
Kiedy tajemniczy superłotr pokrywa dżunglę eksplodującą pianą, która wybucha przy najmniejszym kontakcie z wodą, do akcji wkraczają zwierzaki z dzikiej paki. Grupa towarzyszy wyrusza w podróż, by odnaleźć sposób na ochronę dżungli przed niebezpiecznym złoczyńcą.

wiek: 6 - 12 lat

seanse i bilety

AKADEMIA PANA KLEKSA
​​​​​​​
"Akademia Pana Kleksa" to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. 

wiek: 7+

seanse i bilety

KATAK. POWDOWNA PRZYGODA

Gdy babcia Kataka opowiada z tęsknotą o dziadku żyjącym na drugim końcu oceanu, Katak postanawia wziąć sprawy w swoje płetwy. Podczas poszukiwania krewnego połączy siły z natrętnym, ale przezabawnym jesiotrem i przekona się, że warto było ćwiczyć nurkowanie. Młody ssak morski pozna siłę rodziny i wreszcie poczuje się wśród bliskich jak ryba w wodzie!

seanse i bilety

wiek: 5 - 12 lat

EMMA I CZARNY JAGUAR

W przepięknych okolicznościach przyrody rozkwita niezwykła znajomość dorastającej dziewczynki i czarnego jaguara. Połączeni zdumiewającą więzią przyjaciele, dadzą wszystkim niezapomnianą lekcję zaufania, szacunku i ekologii oraz pokażą, że przyszłość planety i ochrona dóbr naturalnych jest – jak nigdy – w naszych rękach.

wiek: 8+

seanse i bilety

WYSPA PUFFINÓW. NOWI PRZYJACIELE
​​​​​​​
Alarm! Z wyspy Puffin Rock zniknęło ostatnie Małe Jajko! Trzeba je czym prędzej znaleźć i przenieść w bezpieczne miejsce, zanim znów uderzy burza. Czy młode maskonury Oona i Baba sprostają temu wyzwaniu? Parze uroczych maskonurów, których niektórzy widzowie mogą kojarzyć z popularnego serialu telewizyjnego "Wyspa Puffinów", na początku nie będzie łatwo. Na szczęście mają do pomocy całą grupę przyjaciół!
​​​​​​​W końcu razem uda się przetrwać wszystko – tęsknotę, niesprzyjające warunki pogodowe, a nawet ataki natrętnych mew!

wiek: 4 - 8 lat

seanse i bilety

CHŁOPIEC I CZAPLA

Po stracie matki Mahito wraz ojcem opuszcza Tokio i przeprowadza się na wieś. Zdystansowany do nowej, otaczającej go rzeczywistości zaczyna odkrywać niezbadaną okolicę i dom. Pewnego dnia przypadkowo spotyka zagadkową, mówiącą ludzkim głosem czaplę siwą, która nieoczekiwanie staje się jego przewodnikiem. Ptak stopniowo pomaga chłopcu rozwikłać tajemnicę życia, zabierając go do magicznego świata, gdzie przeszłość miesza się z teraźniejszością.

wiek: 12+ 

seanse i bilety
Landing page tracking pixel