CHARLIE KOCHA KOBIETY EDYCJA W PARACH
JOHN WICK 4

Zabierz drugą połówkę na seans pełen nagród i filmowych emocji!

25 marca 2023, godz. 19:30

Kino Charlie
Łódź, ul. Piotrkowska 203/205
​​​​​​​kasa, informacje: 42 636 00 92
powrót do strony głównej

kup bilet

Bilety dla par: 2 x 18 zł (zniżka dostępna w kasie kina)


Zapraszamy na specjalny pokaz premierowy, pełen filmowych emocji i konkursów z nagrodami, dzięki którym poczujecie się wyjątkowo.

Marcowa odsłona cyklu Charlie Kocha Kobiety to edycja specjalna, w tym miesiącu obchodzimy przecież i Dzień Kobiet, i Dzień Mężczyzn! Dlatego 25 marca przyjdździe do kina z drugą połową :)


​​​​​​​


Charlie Kocha Kobiety, a kobiety kochają... Keanu Reevsa ;)​​​​​​​
Odtwórca roli legendarnego zabójcy Johna Wicka, znany jest jako najsympatyczniejszy człowiek w Hollywood. Aktor, reżyser, producent filmowy i filantrop, który mimo ogromnego sukcesu i popularności jaką zdobył (począwszy od "Matrixa", po serię "John Wick") zachowuje godną pozazdroszczenia skromność i klasę. 


​​​​​​​

Zapraszamy do kina już od godz. 18:30, w kinowym foyer czekać będą stoiska naszych partnerów.
​​​​​​​Przy zakupie kawy lub herbaty - otrzymacie gratis pyszny francuski makaronik* :)

*do wyczerpania zapasów

O FILMIE:
​​​​​​​Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Dla niego, to nic nowego. To co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą twardzieli, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu. Tuż przed wielkim finałem tej morderczej symfonii, John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki.

JOHN WICK 4

Rezyseria: Chad Stahelski
Obsada: Keanu Reeves, Bill Skarsgard ("Deadpool 2", "TO"), Laurence Fishburne ("Matrix")
Gatunek: akcja, thriller
Produkcja: USA 2022

Landing page tracking pixel