CHARLIE KOCHA KOBIETY
BACK TO BLACK. HISTORIA AMY WINEHOUSE

Seans pełen nagród, i filmowych emocji!

19 kwietnia 2024, godz. 19:30

Kino Charlie
Łódź, ul. Piotrkowska 203/205
​​​​​​​kasa, informacje: 42 636 00 92
powrót do strony głównej

zamów bilet

Bilety dla Pań w cenie 18 zł
przy zakupie biletu - kawa za 5 zł 
​​​​​​​oferta dostępna tylko w kasie kina

Zapraszamy na pokaz premierowy, pełen filmowych emocji i konkursów z nagrodami, dzięki którym poczujecie się wyjątkowo. Stoiska naszych partnerów będą czekały na Was już od godz. 18:00.


​​​​​​​

„Back to Black. Historia Amy Winehouse” przedstawi pełną pasji historię niezwykłej artystki, ukazując lata spędzone w tętniącym życiem londyńskim Camden, które nazywała domem, oraz drogę do światowej sławy. Film skupi się na niezwykłym geniuszu, kreatywności, poczuciu humoru i szczerości Amy, które towarzyszyły jej we wszystkim, co robiła, a także spróbuje zrozumieć jej demony. „Back to Black. Historia Amy Winehouse” to bezkompromisowe spojrzenie na współczesną machinę sławy i wielki hołd dla wyjątkowego talentu, który zdarza się raz na pokolenie. 

Główną rolę w filmie zagrała wschodząca gwiazda kina Marisa Abela („Branża”). Na ekranie partnerują jej m.in. zdobywca nagrody BAFTA Jack O'Connell jako Blake Fielder-Civil, Eddie Marsan jako Mitch Winehouse, Juliet Cowan jako Janis Winehouse oraz nominowana do Złotego Globu i Oscara Lesley Manville jako babcia Amy, Cynthia.

Partnerami cyklu są:

Landing page tracking pixel