CHARLIE KOCHA KOBIETY
MAFIA MAMMA

Seans pełen nagród i filmowych emocji!

27 maja 2023, godz. 19:45

Kino Charlie
Łódź, ul. Piotrkowska 203/205
​​​​​​​kasa, informacje: 42 636 00 92
powrót do strony głównej

kup bilet

Bilety dla Pań - 18 zł (zniżka dostępna w kasie kina)


Zapraszamy na specjalny pokaz premierowy, pełen filmowych emocji i konkursów z nagrodami, dzięki którym poczujecie się wyjątkowo. Mamy dla Was komediową propozycję nie do odrzucenia :)

​​​​​​​


Ojców chrzestnych było wielu, ale matka jest tylko jedna!

Kristin (Toni Collette), zwyczajna, amerykańska gospodyni domowa z dnia na dzień staje się… szefową mafii. Jej wiedza na temat zorganizowanej przestępczości jest znikoma, na szczęście ma obok siebie Biancę (Monica Bellucci), która nauczy ją być prawdziwą matką chrzestną.
​​​​​​​

Kristin (Toni Collette) ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Dzieci wyfrunęły z gniazda, a mąż od dawna woli dziobać poza domem. Gdy z Włoch nadchodzi wiadomość o śmierci dziadka, Kristin wyrusza na pogrzeb, który wywróci jej życie do góry nogami. Uroczy staruszek przed śmiercią uczynił Kristin jedyną spadkobierczynią swojego biznesu. A że parał się dość nielegalnym zajęciem, wnuczka staje przed poważnym wyzwaniem. Dziadzio był szefem groźnej mafijnej rodziny, a jego śmierć zaostrzyła apetyt konkurencyjnych rodów. Kristin będzie musiała zamienić wałek do ciasta na kij baseballowy, a miotłę na karabin, jeśli sama nie chce skończyć w betonowych trzewikach. Strzeżcie się matki chrzestnej!

Partnerami cyklu są:

MAFIA MAMMA

Rezyseria: Catherine Hardwicke
Obsada: Toni Collette, Monica Bellucci, Alfonso Perugini
Gatunek: akcja, komedia, kryminał
Produkcja: USA 2023

Landing page tracking pixel