POKAZ PRZEDPREMIEROWY
W TRÓJKĄCIE 

CHARLIE KOCHA KOBIETY: 

3 grudnia 2022, godz. 18:00

Kino Charlie
Łódź, ul. Piotrkowska 203/205
​​​​​​​kasa, informacje: 42 636 00 92
powrót do strony głównej

BILET DLA PAŃ 18 ZŁ
kawa w cenie biletu


Wraz z Gutek Film zapraszamy w szalony rejs luksusowym jachtem, na którym bawią się celebryci i boagacze. Reżyser, Ruben Östlund, nie pozostawia na bohaterach suchej nitki. 
​​​​​​​
„W trójkącie” to dzika komedia, niezwykle aktualna satyra i drapieżny komentarz do absurdalnych czasów, w których żyjemy.

​​​​​​​

Pokaz przedpremierowy w cyklu Charlie Kocha Kobiety to kultowe wydarzenie, które powraca do Kina Charlie!

​​​​​​​W programie niespodziankowe konkursy z nagrodami dla Pań, upominki od partnerów wydarzenia i... wspaniała atmosfera :)

Bilet zniżkowy dostępny na miejscu w kasie kina. Zapraszamy przed seansem na pyszną kawę gratis!

Ruben Östlund („Turysta”, „The Square”), już po raz drugi nagrodzony canneńską Złotą Palmą, zabiera nas w szalony rejs luksusowym statkiem z piękną gwiazdką Instagrama Yayą (Charlbi Dean), początkującym modelem Carlem (Harris Dickinson) oraz wiecznie pijanym kapitanem (Woody Harrelson). Na statku bawią się celebryci i bogacze – emerytowani handlarze bronią, rosyjski król nawozu, podstarzałe diwy i zrzędliwe milionerki. Rejs po szmaragdowych morzach zamienia się w jazdę bez trzymanki, przy której katastrofa Titanica to romantyczny wypadek przy pracy. Östlund żongluje rolami społecznymi bohaterów, demaskując ich próżność i egoizm, kpi z pustej sławy influencerów, wyśmiewa świat mody.

W TRÓJKĄCIE

reżyseria: Ruben Östlund
produkcja: Niemcy, Francja, Szwecja, Wielka Brytania 2022
czas trwania: 147'
gatunek: dramat, komedia
dystrybucja: Gutek Film